ТЕМА: Єдина інформаційна система психологічної служби

Мета: розширити знання студентів щодо призначення єдиної інформаційної системи психологічної служби у світі

Хід заняття:

1. Завдання і функції служби ЄІСПС.

2. Основні переваги та покликання ЄІСПС.

3. Основні ланки психологічної служби в системі освіти.

4. Стратегія розвитку ЄІСПС.

Практичне завдання: скласти схему структури ЄІСПС.

Оцінювання:

За виступ на конференції студент отримує – 1 бал

За виконання практичного завдання студент отримує - 2 бали

 

Семінарське заняття №4 (2 год.)

ТЕМА: Психологічна служба дошкільного навчально-виховного закладу

Мета: виявити рівень теоретичних знань, вміння використовувати свої знання та практичний досвід у рішенні психологічних ситуацій.

Хід заняття:

1. Основні напрямки роботи практичного психолога з дітьми дошкільного віку.

2. Специфіка діагностичної роботи на різних вікових етапах розвитку до­шкільників.

3. Психологічні девіації у дошкільників, методи їх корекції.

Практичне завдання: добрати методики діагностування пізнавальної сфери дошкільника.

Оцінювання:

За виступ на конференції студент отримує – 1 бал

За виконання практичного завдання студент отримує - 2 бали

 

Семінарське заняття №5 (2 год.)

ТЕМА: Психологічна служба загальноосвітньої школи

Мета: здійснити спробу виявити позитивні сторони впливу психолога у загальноосвітній школі.

Хід заняття:

1. Основні напрямки роботи практичного психолога з молодшими школярами.

2. Характеристика роботи практичного психолога з підлітками.

3. Особливості роботи практичного психолога з старшокласниками.

Практичне завдання: зробити аналіз психологічного супроводження дитини в умовах школи.

Оцінювання:

За виступ на конференції студент отримує – 1 бал

За виконання практичного завдання студент отримує - 2 бали

 

Семінарське заняття №6 (2 год.)

ТЕМА: Психологічна служба у позашкільних закладах

Мета: удосконалити знання студентів щодо організації психологічної служби у позашкільних закладах.

Хід заняття:

1. Головні засади функціонування психологічної служби у позашкільних закладах.

2. Завдання і напрямки роботи ПСПЗ:

а) безпосередня психологічна робота з дітьми;

б) гурткова робота;

в) клубна робота;

г) інструктивно-методична робота.

3. Методи роботи психологічної служби в позашкільних закладах.

Практичне завдання: розробити конспект однієї з форм роботи психолога у позашкільних закладах.

Оцінювання:

За виступ на конференції студент отримує – 1 бал

За виконання практичного завдання студент отримує - 2 бали

 

Семінарське заняття №7 (2 год.)