IV. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення Відкритого чемпіонату м. Черкаси з міні-футболу

«ЗИМОВА ЛІГА»

І. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Турнір проводиться з метою популяризації та розвитку міні-футболу в місті, організації дозвілля серед населення обласного центру. Основні завдання: сприяти піднесенню престижу міні-футболу в м. Черкаси; підвищення рівня майстерності футболістів-аматорів; виявлення команд-переможниць проведеного турніру.

ІІ. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

Загальне керівництво здійснює Громадська організація «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області». Безпосереднє проведення змагань покладається на Громадську організацію «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» та Головну суддівську колегію.

ІІІ. МІСЦЕ І СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Змагання проводяться у спортивному залі СК «Сокіл»: м. Черкаси, вул. Смілянська, 78 (Центральний стадіон) з 8 жовтня 2016 року. Ігрові дні: субота та неділя.

До участі в турнірі допускаються команди КФК, спортивні, футбольні клуби та команди сформовані на основі самодіяльності. До змагань допускаються гравці, внесені в заявочний лист команди, яким на момент початку змагань виповнилося 16 років.

Команди грають 2 тайми по 20 хвилин з 2-ох хвилинною перервою із зворотною заміною. Під час гри на полі присутні 5 гравців команди, враховуючи воротаря. Змагання проводяться згідно правил гри в футзал.

Команди Вищої ліги грають по коловій системі в три кола (третє коло вважається нейтральним), команди Першої ліги (групи «А» та «Б») грають по коловій системі в одне коло, далі – 6 кращих команд по коловій системі в одне коло визначають переможця, а інші команди грають по коловій системі в одне коло визначаючи переможця «малого Кубку», відповідно до календаря ігор (додається). Три кращі команди Першої ліги виходять до Вищої ліги.

У разі рівності очок у двох або більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах з усіма конкурентами мають кращі показники: 1) більша кількість перемог в особистих зустрічах;

2) краща різниця забитих і пропущених м’ячів в особистих зустрічах;

3) краща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх матчах;

4) більша кількість перемог у всіх матчах;

5) більша кількість забитих м’ячів у всіх матчах.

У випадку рівності і цих показників, місця команд визначаються за принципом «чесної гри» (кількість червоних, жовтих карток та загальна кількість командних фолів).

Якщо учасник вибуває зі змагань, то за не проведені матчі його суперникам зараховується технічна перемога (5:0). Якщо команда вчасно не з’явилася на гру (протягом 10 хвилин від початку гри), то його супернику зараховується технічна перемога (5:0).

У разі, якщо команда зіграла менше 50 % ігор – усі результати команди анулюються. Після трьох неявок команди на ігри – вона дискваліфікується.

Перед кожною грою представник команди повинен заповнити протокол матчу в присутності суддів, якщо він цього не зробив, то команді зараховується технічна поразка (0:5).

Команді-учасниці дозволяється заявити не більше 1 професійного гравця.

Внесок для організації проведення змагань складає 6000,00 грн.

V. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ

Вилучення гравця: два попередження в одній грі, гравець вилучається до кінця гри, команда продовжує грати в меншості 2 хвилини або до пропущеного м’яча. Рішення про дискваліфікацію гравця приймає Головна суддівська колегія. У разі якщо гравець отримує два попередження в одній грі (червона картка) та пропускає наступну гру, жовта картка не йде йому у накопичення.

Пряме вилучення (червона картка): рішення про дискваліфікацію гравця приймає Головна суддівська колегія. За бійку між суперниками на футбольному майданчику – під час гри, в перерві, по закінченню зустрічі – дискваліфікація до кінця турніру. Після 3-х попереджень гравець пропускає одну гру.

Якщо відбувся зрив матчу недисциплінованою поведінкою – гравця, гравців, тренера, представника однієї з команд – команді зараховується технічна поразка (0:5).

Якщо гравець, який не вписаний в заявочний лист, брав участь у грі, то команді зараховується технічна поразка (0:5).

Господар поля (команда, яка в календарі стоїть першою) забезпечує м’яч на гру. В разі збігу кольору форми, перевага віддається команді гостей. М’яч на гру вибирає арбітр матчу, а також заміна м’яча відбувається тільки з дозволу арбітра. Ігри проводяться тільки міні-футбольним м’ячем.

VІ. ПРОТЕСТИ

Команда має право подати протест не пізніше ніж за 24 години після закінчення гри: вона повідомляє арбітрів, представника команди суперника та ГО ААМФ про подачу протесту. Протести не приймаються: призначення або не призначення вільних, штрафних та 6-ти метрових пенальті; попередження та вилучення гравців з поля; визначення виходу м’яча за межі поля; надання введення м’яча в гру; зараховані або не зараховані взяття воріт; несвоєчасно подані протести.

Дисциплінарна комісія, яка формується перед початком турніру з 5 осіб, 2 особи представлені Громадською організацію «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» та Головною суддівською колегією по 1 особі відповідно, 3 особи обираються на зборах представників команд перед початком турніру, лишає за собою право розглядати порушення, пов’язані з правилами «Fair Play», та будь які спірні питання пов’язані з порушеннями передбаченими діючим положенням у разі, якщо про них стало відомо після спливу 24 годин по завершенню матчу.

Вказані рішення оформлюються відповідним протоколом.

VІІ. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів» підготовка спортивних споруд покладається на їх власників.

VIІІ. НАГОРОДЖЕННЯ

Команди-учасниці турніру нагороджуються за:

- 1-е місце – медалі та Кубок;

- 2-е місце – медалі та Кубок;

- 3-є місце – медалі та Кубок.

ІХ. ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ

Форс-мажорні обставини – це надзвичайні, непереборні та непередбачувані обставини, наслідків яких неможливо уникнути. У разі виникнення вищезазначених обставин, ГО «ААМФ» має право перенести будь-який матч, що підпадає під відповідні обставини, заздалегідь повідомивши про це команди.

Х. ФІНАНСУВАННЯ

Витрати на проведення змагань: за рахунок Громадської організації «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області».

ХІ. ЗАЯВКИ

Для участі в турнірі представники команд-учасниць подають наступні документи:

- заявочний лист єдиної форми (додається) до Громадської організації «Асоціація аматорського міні-футболу в Черкаській області» в двох примірниках (у віддрукованому вигляді та в електронному вигляді на електронну адресу: skv032@mail.ru), завірений керівником або представником команди та лікарем медичної установи (у склад команди входить не більше 15 гравців);

- картка гравця (з фотографією), у разі відсутності картки гравця футболіст не допускається до змагань.

У заявці обов’язково вказується основний колір ігрової форми, в якій команда буде проводити матчі на турнірі.

У заявочному листі команди-учасниці обов’язково вказують номер телефону/факсу, електронна адреса та номера мобільних телефонів офіційних представників.

Неправильно оформлений заявочний лист не приймається.

Дозволяється дозаявка гравців (не більше 2 осіб) у період між І та ІІ колами турніру (до дня початку ІІ кола).