про проведення відкритого турніру

Костопільського району з футзалу

«Костопільська Сніжинка» 2017 року

1. Мета І завдання

1.1. Змагання проводяться з метою популяризації футзалу на Костопільщині, широкого залучення мешканців міста та району до систематичних занять спортом.

1.2. Завданнями змагань є підвищення майстерності футзальних команд, організація дозвілля шанувальників футзалу.

2. Керівництво ТА УПРАВЛІННЯ змаганнями

2.1.Загальне керівництво проведенням змагань здійснює Костопільська районна федерація футболу (далі –КРФФ).

2.2. Безпосередня організація та проведення матчів покладаються на головну суддівську колегію, затверджену КРФФ.

2.3. Усі питання, що не врегульовані цим Положенням – вирішує виконком КРФФ.

3.1.Учасниками змагань є аматорські футзальні клуби (команди) Рівненської області, що сплатили заявочний внесок в суммі 1000,00 грн (одна тисяча). Команди КОЛІСПу сплачують половину заявочного внеску.

3.2.Турнір проводиться в одне коло, відповідно до затвердженого календаря змагань.

3.3.Матчі проводяться за офіційними Правилами гри у футзал ФІФА 2011 року з доповненнями ФІФА 2012/2013 та 2013/2014 років.

3.4. Матчі турніру тривають два тайми по 20 хвилин кожний загального часу. Перерва між таймами не повинна перевищувати 5 хвилин. Усі матчі повинні розпочинатися в точно встановлений календарем змагань день і час.

3.5. Заявка команд складається з 14 чоловік, двоє з яких можуть бути іногородніми(місце реєстрації не Костопільський район).

3.6. Команди зобов’язані виступати в єдиній ігровій формі та мати ігровий м’яч. Кольори футболок гравців команд-суперниць не повинні збігатися. Кольори футболок кожного воротаря повинні відрізнятися від кольорів футболок інших гравців обох команд. Якщо у двох команд кольори ігрової форми збігаються, то команда, вказана у календарі другою, повинна одягнути ігрову форму (манішки) іншого кольору. Футболіст, екіпірування якого не відповідає Правилам гри і вимогам даного пункту, до участі в матчі не допускається.

3.7. За неявку команди на матч турніру зараховується технічна поразка – (0:5), команді-супернику – перемога (5:0). За дві неявки на матч протягом турніру команду може бути знято зі змагань за рішення виконкому КРФФ.

3.8. Дискваліфікований або незаявлений футболіст, внесений до рапорту арбітра матчу, вважається учасником гри навіть, якщо він знаходився у резерві й не виходив на заміну – якщо такий гравець брав участь у матчі, команді зараховується поразка – (0:5). Гравець, прізвище якого не внесено до рапорту арбітра, не має права брати участь у матчі.

3.9. Перед початком гри футболісти обох команд та арбітри обмінюються рукостисканням (“Справедлива гра”). Після гри тренер або офіційна особа команди зобов’язані ознайомитись з дисциплінарними санкціями щодо гравців їх команд. Офіційні особи і тренери команди несуть відповідальність за облік попереджень і вилучень своїх гравців.

4. Місце І ТЕРМІН ПРОВЕДЕННЯ змагань

4.1. Змагання турніру проводяться у місті Костопіль в приміщенні ДЮСШ

4.2. У місцях проведення змагань та на екіпіровці гравців забороняється розміщення реклами тютюнових компаній, будь-яка агітація расистського, нацистського та політичного характеру.

5. оформлення ЗАЯВОЧНОЇ документАЦІЇ

5.1. Заявочні листи представники команд до початку змагань надають головній суддівській колегії.

5.2. Заявочні листи повинні бути завірені керівником, тренером та поіменно лікарем з підписом і печаткою.

5.3.Гравцю заборонено бути заявленим за дві та більше команд, які беруть участь у змаганнях, одночасно, окрім гравців ветеранської команди, вік яких становить не менше 40 років.

5.4. Дозаявка гравця, який ще не брав участі у змаганнях протягом звітного сезону,не дозволяється.

6. Визначення місць у ЗМАГАННЯХ

6.1. Місця команд турнірі визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.

6.2. При визначенні наступних місць перевага надається команді, яка має кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (конкурентами); кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів. За рівності цього показника набувають чинності такі показники:

- найбільша кількість перемог у всіх зустрічах;

- найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;

- найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах;

- найменша кількість дисциплінарних покарань (жовтих і червоних карток) у всіх зустрічах;

За абсолютної рівності цих показників місця команд визначає жереб.

6.3. Якщо команда, яку знято (знялася) зі змагань, провела половину і більше ігор, то їй зараховуються поразки, в іграх які залишилися (0:5); якщо менше половини ігор – всі її результати анулюються.

7. АРБІТРАЖ ЗМАГАНЬ

7.1. Матчі турніру проводять арбітри, затверджені комітетом арбітражу Костопільської районної федерації футболу.

7.2.На кожну гру призначається два арбітри.

7.3. Якщо в ході гри мали місце попередження, вилучення гравців з поля, травми, порушення порядку, а також подання протесту, арбітр зобов’язаний внести у свій рапорт відповідні записи.