МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ МОНТАЖНИЙ ТЕХНІКУМ
_______________________________________________________________________
ВІДОМІСТЬ
Підсумкових оцінок за семестр з дисципліни «Податкова система»
Студентами ІІІ курсу, групи КД-04-1/9
спеціальності 5.050113 «Комерційна діяльність»
Викладач Чистяк О.А.
№ з/п | Прізвище, ім’я, по-батькові студента | Підсумкова оцінка | Підпис екзаменатора |
| Аіміна Катерина Володимирівна | 5 (відмінно) | |
| Білич Мілана Сергіївна | 5 (відмінно) | |
| Вихрістюк Олексій Олександрович | 3 (задовільно) | |
4. | Гасанов Ігор Нариманович | 3 (задовільно) | |
5. | Глибченко Тетяна Юріївна | 3 (задовільно) | |
6. | Гречанок Карина Романівна | 5 (відмінно) | |
7. | Громова Ганна Сергіівна | 5 (відмінно) | |
8. | Доценко Юлія Олексіївна | 4 (добре) | |
9. | Ємельяновська Дар’я Вікторівна | 5 (відмінно) | |
10. | Карпенко Катерина Ігорівна | 5 (відмінно) | |
11. | Кархут Любов Романівна | 3 (задовільно) | |
12. | Кириченко Вероніка Олександрівна | 3 (задовільно) | |
13. | Кононова Катерина Олександрівна | 3 (задовільно) | |
14. | Новікова Надія Павлівна | 4 (добре) | |
15. | Миколенко Юлія Вікторівна | 4 (добре) | |
16. | Мішина Юлія Олександрівна | 3 (задовільно) | |
17. | Палькевич Євгенія Дмитрівна | 4 (добре) | |
18. | Пендюріна Маргарита Ігорівна | 3 (задовільно) | |
19. | Петренко Альона Олександрівна | 5 (відмінно) | |
20. | Тичинська Вікторія Володимирівна | 3 (задовільно) | |
21. | Чернета Лілія Григорівна | 4 (добре) | |
22. | Шабельна Аліна Олегівна | 5 (відмінно) | |
23. | Шапірко Вікторія Геннадіївна | 3 (задовільно) | |
24. | Шарін Іван Анатолійович | 3 (задовільно) | |
Дата складання відомості «___»___________ р.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ МОНТАЖНИЙ ТЕХНІКУМ
_______________________________________________________________________
ВІДОМІСТЬ
Підсумкових оцінок за семестр з дисципліни «Податкова система»
Студентами ІІІ курсу, групи КД-05-1/11
спеціальності 5.050113 «Комерційна діяльність»
Викладач Чистяк О.А.
№ з/п | Прізвище, ім’я, по-батькові студента | Підсумкова оцінка | Підпис екзаменатора |
| Бабкіна Юлія Анатоліївна | 4 (добре) | |
| Бекетова Юлія Миколаївна | 3 (задовільно) | |
| Біла Вікторія Сергіївна | 3 (задовільно) | |
4. | Бончева Катерина Олегівна | 4 (добре) | |
5. | Воропаєва Юлія Сергіївна | 3 (задовільно) | |
6. | Григоренко Наталія Миколаївна | 4 (добре) | |
7. | Живонос Наталія Олексіївна | 4 (добре) | |
8. | Карлова Яна Сергіївна | 4 (добре) | |
9. | Клименко Яна Олегівна | 3 (задовільно) | |
10. | Крикунова Антоніна Миколаївна | 3 (задовільно) | |
11. | Кулікова Вікторія Василівна | 3 (задовільно) | |
12. | Ляшенко Надія Сергіївна | 3 (задовільно) | |
13. | Мірошниченко Олександра Сергіївна | 3 (задовільно) | |
14. | Мошник Олександра Олександрівна | 5 (відмінно) | |
15. | Мурашко Вікторія Віталіївна | 3 (задовільно) | |
16. | Петрова Тетяна Валеріївна | 5 (відмінно) | |
17. | Пономаренко Наталія Вікторівна | 4 (добре) | |
18. | Рубіна Анна Петрівна | 4 (добре) | |
19. | Цвітков Андрій В’ячеславович | 3 (задовільно) | |
20. | Чала Наталія Анатоліївна | 4 (добре) | |
21. | Шинкаренко Іван Іванович | 4 (добре) | |
Дата складання відомості «___»___________ р.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ МОНТАЖНИЙ ТЕХНІКУМ
_______________________________________________________________________
ВІДОМІСТЬ
Підсумкових оцінок за семестр з дисципліни «Податкова система»
Студентами ІІІ курсу, групи КД-04-2/9
спеціальності 5.050113 «Комерційна діяльність»
Викладач Чистяк О.А.
№ з/п | Прізвище, ім’я, по-батькові студента | Підсумкова оцінка | Підпис екзаменатора |
| Баштаненко Вікторія Володимирівна | 5 (відмінно) | |
| Бугай Марина Вікторівна | 4 (добре) | |
| Власюк Вікторія Іванівна | 3 (задовільно) | |
4. | Воронецька Євгенія Олександрівна | 3 (задовільно) | |
5. | Ворошило Інна Михайлівна | 3 (задовільно) | |
6. | Гетьман Юлія Юріївна | 5 (відмінно) | |
7. | Гойденко Тетяна Сергіївна | 4 (добре) | |
8. | Гунько Людмила Вікторівна | 4 (добре) | |
9. | Зносков Дмитро Андрійович | 3 (задовільно) | |
10. | Іщенко Лілія Віталіївна | 4 (добре) | |
11. | Корольова Ірина Андріївна | 4 (добре) | |
12. | Крушинська Тетяна Андріївна | 4 (добре) | |
13. | Лобода Яна Миколаївна | 4 (добре) | |
14. | Лисенко Ігор Дмитрович | 3 (задовільно) | |
15. | Мичак Олексій Сергійович | 3 (задовільно) | |
16. | Мірошник Ольга Геннадіївна | 3 (задовільно) | |
17. | Павлова Тетяна Володимирівна | 4 (добре) | |
18. | Перепелиця Анастасія Миколаївна | 5 (відмінно) | |
19. | Поліщук Наталія Василівна | 4 (добре) | |
20. | Резник Артем Анатолійович | 3 (задовільно) | |
21. | Сарана Яна Геннадіївна | 3 (задовільно) | |
22. | Соколенко Олександра Федорівна | 3 (задовільно) | |
23. | Фетісов Ігор Олегович | 3 (задовільно) | |
Дата складання відомості «___»___________ р.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ