I give presents. We sing. We dance. They eat a birthday cake. They play. We have a party. 5 страница

pat – pet ten – tan

8. Письмо. РЗ сс.50-51.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

Розкажіть вдома батькам нові фрази, розпитайте їх, які дні тижня чи пори року їм подобаються, повторіть букви, алфавіт.

- The lesson is over. Goodbye!

 

Урок №26

Тема.Мій день народження.

Мета.Повторити , активізувати, розширити знання ЛО. Продовжувати формувати вміння будувати речення в Present Simple ІІІ особи однини та формувати уявлення про правила складання речень у множині. Повторити букви, алфавіт. Практикувати у діалогічному мовленні, читанні, письмі. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, вирази класного вжитку. Виховувати культуру спілкування, уважне ставлення до оточуючих.

Обладнання.Тематичні малюнки, іграшки, аудіозапис пісні “Happy Birthday”, картки-букви, таблиця «Алфавіт», таблиці для читання, картки для індивідуальної роботи, м’яч.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання. (Урок №24).

2. Повідомлення теми і мети уроку.

- Тема сьогоднішнього уроку: «Мій день народження». Сьогодні ми будемо вчитися вітати один одного з днем народження, розповідати про те, що ми робимо в свій день народження. Також повторимо букви, алфавіт, будемо вчитися писати та читати.

3. Мовленнєва зарядка.

а) Вступна бесіда.

(Вчитель по черзі кидає учням м’яч і ставить запитання, учень, що спіймав м’яч відповідає).

- When is your birthday? – In winter.

б) Вивчення вітального віршика.

In the sky, sky, sky

Balloons fly, fly, fly

Red and yellow,

Green and blue:

Happy birthday to you!

(Спочатку вчитель декламує увесь вірш, потім вивчають хором по частинам, потім запропонувати продекламувати вірш кільком учням та привітати один одного в парах ).

ІІ. Основна частина.

1. Актуалізація знань ЛО, отриманих на попередньому уроці. Робота за тематичними малюнками.

- Look at the pictures and make up sentences. (Подивіться на малюнки і складіть речення.)

I clean my room. My mum bakes a cake. I have a party. He gives presents.

(Якщо учні самостійно не складають речення, дати зразок).

2. Уведення нових ЛО. (Робота за тематичними малюнками).

(На дошці вивішені малюнки. Вчитель показує і називає речення. Учні повторюють кілька разів, потім самостійно складають речення за малюнками).

I give presents. We sing. We dance. They eat a birthday cake. They play. We have a party.

3. Вироблення вмінь вживати нові ЛО, складати речення в Present Simple.

а) Робота за підручником впр.3 с.63.

- Скажіть, що вони (він, вона …) роблять. (He plays. She sings. They dance. She bakes a cake.)

б) Складання монологічного висловлювання про свій день народження.

- My birthday is in summer. I have a party. My friends come to me. They give me presents. We sing, play and eat a birthday cake. I like my birthday.

(Доречно показати учням зразок монологічного висловлювання. Спочатку можна скласти висловлювання колективно, потім спонукати сильнішого учня розказати самостійно).

4. Фізкультхвилинка. (Урок №25).

5. Розвиток навичок діалогічного мовлення.

- Уявіть собі, що сьогодні день народження одного з вас. Давайте розіграємо ситуацію, що до вас прийшли гості і вітають вас.

(Учням пропонується використати іграшки, у кінці заспівати пісню “Happy Birthday”).

Учні розігрують діалог на зразок:

- Hello, Jane!

- Hi, Alice!

- What’s this?

- It’s a teddy-bear. It’s a present for you. Happy birthday!

- Thank you! It’s lovely!

5. Повторення букв, алфавіту.

*а) Індивідуальна робота за картками.

Card #1 Запишіть слова великими буквами: bad, bell, sat, pen, ham, ten, can, queen, jam.   Card #2 Запишіть слова маленькими буквами: JAM, BELL, SAT, PEN, HAM, BAD, TEN, QUEEN, CAN.

б) Повторення букв за картками.

(Учні показують картку з тією буквою, яку називає вчитель).

в) Робота Class → P за таблицею «Алфавіт».

(Клас дає завдання учневі, що біля дошки, показати ту чи іншу літеру).

6. Читання слів за таблицею.

fit will him did win

hit Bill rim hid tin

kit sill Tim lid kin

quit quill Jim kid bin

7. Робота в зошиті РЗ сс.52-53.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

Розкажіть вдома батькам нові фрази, розпитайте їх, коли у них день народження, розкажіть, як треба вітати з днем народження англійською мовою, повторіть букви, алфавіт.

- The lesson is over. Goodbye!

 

Урок №27

Тема.Щасливого Великодня!

Мета.Повторити, активізувати, розширити знання ЛО. Формувати вміння вітати своїх родичів з Великоднем. Ознайомити з особливостями оформлення вітальної листівки. Практикувати у вживанні речень в Present Simple у різних особах та часах, говорінні, читанні, письмі. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, вирази класного вжитку.

Обладнання.Тематичні малюнки, писанки, кошик, іграшка кролик, таблиця «Алфавіт», картки для індивідуальної роботи, аудіозапис пісні“Knock, Knock, Hello!”диск “Super Simple Songs” , таблиця для читання, зразок вітальної листівки.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання. Повідомлення теми і мети уроку.

- Good morning, pupils! Let’s sing a song “Knock, Knock, Hello!” (Урок №1)

- Сьогодні на уроці ми будемо вчити ся вітати своїх рідних та близьких з Великоднем. Тема нашого уроку: «Щасливого Великодня!». Ви дізнаєтеся, як святкують це свято у Великобританії. Також ми продовжимо вчитися читати та писати. А допоможе нам дізнатися нове цей великодній кролик Easter Bunny, який завітав до нас на урок.

2. Ознайомлення з країнознавчим матеріалом.

- А чи знаєте ви, чому до нас завітав саме кролик?

- Кролик у Британії – символ Великодня. Традиції його святкування відрізняються від українських традицій. У четвер перед Великоднем прийнято подавати милостиню бідним. Королева обдаровує стількох людей, скільки їй років. У святкову неділю дітям роздають цукерки, шоколадні яйця з подарунком всередині, грають в ігри, їдять запеченого баранця та святковий торт.

3. Мовленнєва зарядка.

Аудіювання та вивчення пісні “Happy Easter” з рухами впр.2 с.65.

(Спочатку учні слухають пісню в записі, потім вивчають по рядках, потім співають під музику.)

ІІ. Основна частина.

1. Уведення нових ЛО.

(Вчитель демонструє кошик, писанки і називає нові слова, учні повторюють, запам’ятовують.)

2. Ознайомлення з мовленнєвим матеріалом впр.3 с.66.

- Як діти готуються до свята?

- Ann cleans the room.

- Dan draws the picture.

- Alex paints Easter eggs.

- Mum bakes Easter cake.

3. Закріплення. Бесіда.

- What do you do? (I draw the picture. I clean the room. I paint Easter eggs.).

4. Фізкультхвилинка. (Урок №18)

5. Повторення вивчених букв.

*а) Індивідуальна робота на картках.

Card #1 Запишіть слова великими буквами: bad, bell, sat, pen, ham, ten, can, queen, jam.   Card #2 Запишіть слова маленькими буквами: JAM, BELL, SAT, PEN, HAM, BAD, TEN, QUEEN, CAN.

 

Card #3 Допишіть загублені великі букви: A, ___, ___, D, E, ___ , G, ___, I, J, __ , L, ___, N, ___, P, ___, R, S, ___, ___, V, ___, X, Y, ___.       Card #4 Допишіть загублені малі літери: ___, b, ___, ___, e, ___, g, ___, I, ___, k, l, ___, n,___, p, ___, r, ___, ___, u, ___, w, ___, y, z.

 

б) Робота в режимі Class → P за таблицею «Алфавіт».

(Клас дає завдання учневі, що біля дошки, показати ту чи іншу літеру).

6. Читання за таблицею.

hit kit bit lick

rid Nick big fin

win pin him Jim

hiss Bill dim lid

7. Письмо РЗ с.54.

8. Ознайомлення із зразком оформлення вітальної листівки.

(Учні розглядають зразок, звертають увагу на форму звертання, привітання, прощання-підпису.)

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

Розкажіть вдома батькам, як святкують Великдень у Британії, намалюйте вітальну листівку своїм родичам і підпишіть її англійською, повторіть букви, алфавіт.

- The lesson is over. Goodbye!

 

Урок №28

Тема.Свята – веселі.

Мета.Повторити, активізувати, закріпити знання ЛО. Ввести нові ЛО. Формувати вміння висловлювати своє ставлення. Закріплювати вміння давати відповідь на питання, будувати речення в Present Simple. Повторити алфавіт. Перевірити рівень засвоєння букв англійського алфавіту. Практикувати у монологічному та діалогічному мовленні, читанні, письмі. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, вирази класного вжитку.

Обладнання.Таблиця «Алфавіт», аудіозапис пісні “The ABC Song”, іграшка ведмедик, тематичні малюнки, таблиці для читання, м’яч.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання.

- Good morning, pupils! Let’s sing a song “Knock, Knock, Hello!” (Урок №1)

2. Повідомлення теми і мети уроку.

Сьогодні на уроці ми повторимо слова, вивчені в темі «Свята», повторимо алфавіт, я перевірю, як ви засвоїли букви. На урок до нас завітав американський ведмедик. Ви пам’ятаєте, як його називають? (Teddy-Bear)Давайте покажемо ведмедику, чому ми навчилися за час його відсутності.

3. Мовленнєва зарядка. Гра “Catch and Say”.

(Вчитель кидає м’яч і задає питання. Учень, який спіймав м’яч, повинен дати відповідь на питання).

- Do you like holidays? – Yes, I do.

- Do you like to clean your room? – Yes, I do.

- When is your birthday? – In summer.

- When is your mother’s birthday? – In spring.

ІІ. Основна частина.

1. Перевірка листівок, підписаних учнями.

- Ваше завдання було виготовити та підписати листівку з Великоднем. Зараз ми проведемо конкурс на кращу листівку. Найкращі листівки ведмедик забере з собою, щоб привітати ними американських друзів.

(На дошці створюється виставка листівок. Кращі листівки обираються учнями.)

2. Введення нових ЛО. Впр.2 с.68.

(Учні повторюють за вчителем слова, запам’ятовують, потім висловлюють своє ставлення до солодощів, зображених на малюнках.)

- I like sweets.

- I like cakes.

- I like ice-cream.

- I like chocolate.

3. Повторення алфавіту. Робота за таблицею.

а) Фронтальне повторення алфавіту.

(Вчитель показує букви на таблиці, учні називають.)

б) Перевірка знань алфавіту.

- А зараз ми з ведмедиком перевіримо, хто краще знає алфавіт.

(Учні по черзі розповідають алфавіт.)

в) Вивчення пісні “The ABC Song”.

(Спочатку учні прослуховують аудіозапис, потім співають під музику).

г) Перевірка знань ЛО.

- Ведмедикові дуже хочеться знати, скільки англійських слів ви знаєте. Давайте проведемо змагання. Поділимо класна три команди. Кожна команда повинна назвати слова на букви англійського алфавіту. Переможе та команда, яка назве більше слів.

4. Фізкультхвилинка. (Урок №18)

5. Розвиток навичок письма.

а) Складання та написання речань.

My name is … I am 7. I like holidays. My birthday is in … .

б) Перевірка рівня засвоєння букв.

- Запишіть велику і маленьку букви англійського алфавіту. (Без опори на таблицю).

Bb, Jj, Uu, Tt, Ee, Dd, Ss, Ii, Pp, Oo, Vv, Kk, Ll, Qq.

(Учні пишуть диктант і здають зошити на перевірку.)

в) Робота в зошиті. РЗ сс.55-57.

6. Розвиток навичок читання. Читання слів за таблицею.

(Спочатку учні читають слова хором, потім ланцюжком.)

bad – bed – bid pick – peck – pack

fad – fed – fid bit – bet – bat

pan – pen – pin kin – Ken – can

nack – neck – Nick miss – mess – mass

yap – yep – yip din – den – Dan

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось?

Розкажіть вдома батькам, що ви робили на уроці, повторіть букви, алфавіт. Нашому американському другові сподобалось, як ви відповідали на уроці. Давайте попрощаємось з ним.

- The lesson is over. Goodbye!

 

 

Я ходжу до школи

Урок № 29

Тема.Я люблю ходити до школи.

Мета.Ввести новіЛО за темою уроку. Формувати вміння вживати їх у мовленні. Продовжувати формувати вміння давати відповіді на питання, як загальні, так і спеціальні. Практикувати в діалогічному мовленні, читанні, письмі. Розвивати навички англійської вимови, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, вирази класного вжитку, лексичну здогадку. Виховувати любов до школи, інтерес до навчання, до вивчення іноземної мови.

Обладнання.Тематичні малюнки, таблички з новими ЛО, кубик із зображенням смайликів, таблиця «Алфавіт», таблиця для читання, аудіозапис пісні “The ABC Song”.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання.

- Good morning, pupils! Let’s learn a new poem.

Hello, hello!

The sky is blue!

I am so happy!

I am happy, too!

2. Повідомлення теми і мети уроку.

- Сьогодні ми розпочинаємо вивчати нову тему: «Я ходжу до школи». У цій темі ми вивчимо, як називається шкільне приладдя, будемо вчитися говорити, що ми робимо на уроках.

3. Мовленнєва зарядка.

1) Бесіда. Повторення раніше вивчених фраз.

(Робота проводиться із застосуванням кубика-смайлика. Учні повторюють фрази, які відповідають смайлику).

- How are you? – I am fine, thank you. (I am OK, thank you. I am not well.)

2) Вивчення вірша про школу.

I like to go to school.

I like to go to school.

Heigh-ho-the-derry-oh,

I like to go to school.

I like to play with friends.

ІІ. Основна частина.

1. Введення нових ЛО. Робота за малюнками.

1) Ознайомлення із вимовою та правописом слів.

(Вчитель вимовляє слова і показує таблички з написами цих слів. Учні повторюють і запам’ятовують на тільки вимову слова і його значення а й написання.)

2) Закріплення вмінь вимовляти слова.

(Вчитель показує малюнок, учні називають слово.)

3) Закріплення знань правопису.

(Учитель показує табличку з написаним словом, учні називають слово і його переклад).

2. Ознайомлення з новим мовленнєвим матеріалом.

1) Робота з підручником. Впр.2 с.70. Спостереження за мовним матеріалом.

I see a door. I see many children.

(Учні кілька разів повторюють структури).

2) Закріплення вживання структур. Самостійне складання подібних речень.

- What do you see in the classroom?

(Учні складають речення на основі вивченої лексики).

3. Розвиток навичок діалогічного мовлення.

1) Спостереження за утворенням запитань та відповідей у впр.4 с.71.

- Repeat after me.

- When do you go to school?

- I go to school on Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday, Friday.

- Do you go to school on Saturday?

- No, I don’t.

2) Робота в парах. Складання діалогів.

(Учні складають подібні діалоги, вчитель проходить по класу, стежить за правильністю побудови запитань та відповідей.)

4. Фізкультхвилинка. (Урок №18)

5. Повторення букв алфавіту.

1) Повторення пісні “The ABC Song”.

1) Аналіз диктанту.

2) Повторення алфавіту ланцюжком.

3) Робота за підручником впр.5 с.72.

(Учні спочатку об’єднують великі і малі літери, потім називають слова на ці букви).

6. Вироблення навичок читання. Читання за таблицями.

cop lot lock rob nod

sop not jock mob sod

mop got dock cob rod

7. Письмо. РЗ сс.58-59.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.72.

- Goodbye!

 

 

Урок №30

Тема.Мої шкільні речі.

Мета.Ввести нові ЛО.Продовжувати формувати вміння ставити запитання і давати відповідь. Формувати уявлення про означений та неозначений артиклі та найпростіші правила їх вживання. Практикувати у діалогічному мовленні, вживанні нових ЛО. Продовжувати розвивати навички читання та письма. Виховувати бережливе ставлення до шкільних речей.

Обладнання.Шкільні речі, тематичні малюнки, таблиці для читання, таблички з написаними словами.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання. (Урок №29).

2. Повідомлення теми і мети уроку.

- Тема сьогоднішнього уроку «Шкільні речі». Ми вивчимо назви шкільних речей, пограємо у гру, будемо продовжувати вчитися читати та писати.

3. Мовленнєва зарядка. Повторення віршика. (Урок №29).

ІІ. Основна частина.

1. Актуалізація знань ЛО, вивчених на попередньому уроці.

Бесіда.

- When do you go to school? – I go to school on Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday and Friday.

- Do you go to school on Saturday? – No, I don’t.

- Do you go to school on Sunday? – No, I don’t.

- What do you see in the classroom? – I see a door, a window.

- Whom do you see in the class? – I see a teacher and many children.

2. Введення нових ЛО. Робота за тематичними малюнками.

1) Ознайомлення із звучанням та написанням ЛО.

(Вчитель називає слова, учні повторюють кілька разів звучання, потім знайомляться з написанням та запам’ятовують.)

2) Складання речень з новими словами. Спостереження за вживанням артиклів. (Робота за малюнками.)

- Make up a sentence with this word. (This is a book.)

- What colour is this book? (The book is blue.)

(Вчитель записує речення на дошці.)

- Подивіться, будь ласка, уважно на ці два речення. Ви бачите, що обидва вони про книгу. А чим відрізняється вживання слова book у першому та другому реченні. (В першому перед book стоїть a , а в другому – the.)

- Слова a та the називаються артиклі. Коли ми про якийсь предмет згадуємо вперше, ми вживаємо артикль a (a book). При повторному вживанні слова вживаємо артикль the (the book).

3) Закріплення.

а) Складання речень за іншими малюнками.

This is a pen. The pen is red.

This is a box. The box is green.

This is a pencil. The pencil is yellow.

This is a bag. The bag is pink.

This is a ruler. The ruler is purple.

б) Робота в парах. Складання запитань та відповідей.

- What’s this? – It’s a book. The book is blue.

в) Гра «Відгадай!».

(Вчитель показує учням набір шкільних речей: книгу, портфель, олівець, лінійку, ручку. Предмети повинні бути різного кольору. До дошки виходить учень і стає спиною до предметів. Вчитель вказує на одну з речей. Учень повинен поставити запитання і здогадатися, що це за предмет.)

- Is this a book? – Yes, it is.

- Is it red? – No, it isn’t.

- Is it green? – Yes, it is.

3. Фізкультхвилинка.

Hands on your hips,

Hands on your knees,

Put them behind you,

If you please.

Touch your shoulders,

Touch your nose,

Touch your ears,

Touch your toes.

Raise your hands high in the air,

At your sides, on your hair.

Raise your hands as before

While you clap: one, two, three, four.

4. Розвиток навичок читання. Читання сів за таблицею.

(Спочатку учні читають за вчителем, потім хором, потім ланцюжком.)

hot cot bot lock

rod sock bog fog

bod pod hop job

mock sod Ron top

5. Письмо. РЗ сс.60-61.

ІІІ. Заключна частина.

1. Підсумок уроку.

- Що нового ви вивчили на уроці? Що вам сподобалось? Для чого вам потрібні знання того матеріалу, що ми сьогодні вивчали? Розкажіть вдома батькам нові слова, повторіть алфавіт, почитайте слова на с.75.

- Goodbye!

 

 

 

 

Урок № 31

Тема.На уроках.

Мета.Повторити, закріпити знання ЛО. Ввести нові ЛО. Формувати вміння розповідати, що робимо на уроках. Повторити алфавіт. Практикувати у побудові запитань та відповідей, читанні, письмі, діалогічному мовленні. Розвивати комунікативну компетентність, вміння розуміти англійську мову, сприйняту на слух, оперувати виразами класного вжитку. Виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання.Тематичні малюнки, таблички зі словами, таблиці для читання, таблиця для гри, фішки.

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного матеріалу.

1. Привітання. (Урок №29).

2. Повідомлення теми та мети уроку.

- Тема нашого уроку: «На уроках». Сьогодні ми будемо вчитися говорити, що ми робимо на уроках у школі. Також будемо читати, писати, пограємо у гру.

3. Мовленнєва зарядка. Вивчення вірша.

We Like School

We like school!

Why do you like it?

We learn to read.

We learn to write.

We learn to count.

It is great fun!

Do you like school?

Yes, I do.

ІІ. Основна частина.

1. Актуалізація ЛО, засвоєних на минулому уроці. Робота за тематичними малюнками. Гра «Відгадай».

(Вчитель показує учням набір шкільних речей: книгу, портфель, олівець, лінійку, ручку. Предмети повинні бути різного кольору. До дошки виходить учень і стає спиною до предметів. Вчитель вказує на одну з речей. Учень повинен поставити запитання і здогадатися, що це за предмет.)

- Is this a book? – Yes, it is.

- Is it red? – No, it isn’t.

- Is it green? – Yes, it is.

2. Введення нових ЛО.

(Вчитель демонструє малюнки та називає нові слова. Учні відпрацьовують вимову, повторюючи слова по кілька разів. Разом з малюнками вчитель показує табличку з написаним словом).