Стаття 6 Умови проведення матчів

1. Змагання проводяться відповідно до Правил затверджених дійсним регламентом.

2. Не пізніше, ніж за 10 хвилин до початку матчу, представники команд-учасниць зобов'язані вписати в Рапорт арбітра імена і прізвища гравців.
Участь в матчі гравців не внесених до Рапорту арбітра не допускається.
Рапорт арбітра заповнюється друкованими літерами.

3. Команді, що не з’явилась на матч зараховується технічна поразка з рахунком 0-3. Команда, що не з’явилась на два матчі, знімається зі змагань. В разі , коли обидві команди не з’явились на гру, їм зараховуються технічні поразки з рахунком 0-3. Остаточне рішення про неявку команди на гру приймає головний арбітр зустрічі, по 10 хвилинах після часу початку гри , означеного в Календарі змагань.

3.1. Якщо команда виключена з числа учасників турніру і провела 50% матчів, то у всіх останніх матчах їй зараховуються поразки з рахунком «0-3», якщо менше 50% - результати матчів з її участю анулюються.

4. Перед початком матчу команди-учасниці повинні вишикуватися на кромці поля для

Після привітання арбітр шляхом жеребкування з капітанами команд визначає право вибору воріт та право початкового удару. По закінченні зустрічі представники команд повинні поставити підпис під рапортом арбітра, визначити кращого гравця в складі суперника та провести 5-ти хвилинну прес-конференцію з представниками мас-медіа.

5. Заміни в матчі тільки з числа гравців заявлених до рапорту Арбітра.

6. Якщо матч був припинений до закінчення основного ігрового часу або будь-якого додаткового часу через несприятливі погодні умови, що на думку арбітра та делегата матчу небезпечні для життя учасників змагань і глядачів або через форс-мажорні обставини, тоді матч повинен бути дограний наступного ігрового дня з хвилини наступної за тією, на якій матч був зупинений.
6.1. Матч, що був припинений, не переграється, а дограється.
6.2. Час початку догравання та місце проведення припиненого матчу визначає Оргкомітет.
6.3. Рахунок зіграної частини матчу при дограванні зберігається.
6.4. Усі дисциплінарні санкції до футболістів та офіційних осіб команд, застосовані арбітром у зіграній частині матчу, при дограванні зберігаються.
6.5. Матч дограється тими ж складами команд, що грали до хвилини припинення.
6.6. Не підлягає дограванню матч, що був припинений за наступних причин:

· Втручання в нього третіх осіб, включаючи уболівальників.

· Недисциплінованої поведінки футболістів однієї з команд. В даному випадку результат зіграного відрізку матчу анулюється, команді, що винна, зараховується поразка з рахунком 0:3, а команді-суперниці – перемога з рахунком 3:0. Якщо різниця в рахунку на користь команди-суперниці більше трьох м'ячів, результат зберігається. До клубу, що винен, застосовуються дисциплінарні санкції.

· Недисциплінованої поведінки футболістів обох команд. У цьому випадку командам зараховується поразка з рахунком 0:3 і до обох команд застосовуються дисциплінарні санкції.

· Присутності на полі у складі однієї або обох команд менше 4 (чотирьох) футболістів. В цьому випадку рішення приймає Оргкомітет.

Стаття 7. Календар змагань

1. Оргкомітет турніру розробляє Календар змагань та надає його для ознайомлення учасникам турніру не пізніше ніж за 24 години після проведення жеребкування.

2. В Календарі вказуються базові дні та години проведення матчів.

3. В один ігровий день команда не може зіграти більше ніж одну гру.

4. Часовий проміжок між двома офіційними матчами команд в один ігровий день повинен складати не менше 20 хвилин, або ж інше за згодою команди.

5.Оргкомітет турніру може одноосібно прийняти рішення щодо переносу матчів , але за умови , що команди про це будуть проінформовані не менше, як за 12 годин до початку перенесеної гри.