Заняття № 3. Теплове обладнання їдалень військових частин.

ПЛАН

ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТТЯ

 

З МОДУЛЮ «ОРГАНІЗАЦІЯ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПО СЛУЖБІ ТИЛУ»

 

ТЕМА 4. Будова і обладнання їдалень військових частин.

Заняття № 3. Теплове обладнання їдалень військових частин.

Вид заняття: групове заняття

Метод проведення заняття: усне викладання

Навчальний взвод: 522 (01.12.2015 р. 8 год.)

Час: 2 години.

Місце проведення: навчальний клас за розкладом

Навчально-виховна мета: 1. Вивчити з тими, хто навчається, призначення, технічні характеристики, загальну будову теплового обладнання. 2. Прищеплювати тим, хто навчається, правила експлуатації і техніки безпеки при роботі теплового обладнання. 3. Виховувати у тих, хто навчається, почуття гордості та за високе звання офіцера продовольчої служби ЗС України, уміння умілого та чіткого керівництва службою, у тому числі організацією робіт їдальні.

Інформаційне забезпечення: 1. Положення про продовольче забезпечення Збройних Сил України на мирний час. Наказ МО України від 09.12.2002 р. № 402. 2. Норми забезпечення столово-кухонним посудом, обладнанням, інвентарем та миючими засобами Збройних Сил України на мирний час Наказ МО України, 2000 р. № 320. 3. Керівництво щодо утримання військових їдалень, Київ, 2000 рік. 4. Руководство по организации питания личного состава Армии и Флота, 1978. 5. Руководство по эксплуатации оборудования столовых воинских частей. – М. Воениздат 1980 р. 6. Руководство по приготовлению пищи в воинских частях и учреждениях Армии и Флота. - М: Воениздат 1980 р. 7. Войсковое питание. Підручник – М. Воениздат, 1977 р.

Матеріальне забезпечення:

1.Ноутбук

2. Мультимедійний проектор.

Хід заняття:

№ з/р Навчальні питання та їх короткий зміст Час (хв.) Методичні вказівки
І. 1.   2.   3.   4. Вступна частина Прийом доповіді від чергового взводу про готовність особового складу до проведення заняття. Перевірка наявності особового складу, зовнішнього вигляду, готовності до заняття, заповнення журналу. Встановлення зв’язку заняття з навчальним матеріалом, що вивчався раніше Оголошення теми заняття, навчально-виховної мети заняття, навчальних питань і час на їх викладання. Роздача бланків звітних документів. Приймаю доповідь ЧВ, вітаюсь з особовим складом, перевіряю готовності до заняття. Заповнюю журнал. Оголошую тему, навчально-виховну мету, навчальні питання, інформаційні джерела. Задаю контрольні питання, при необхідності уточнюю відповіді. Роблю висновок про засвоєння матеріалу.
ІІ. 1.   2.     Основна частина: Призначення, технічні характеристики, загальна будова теплового обладнання. Роз’яснення студентам призначення, технічні характеристики, загальна будова теплового обладнання. Теплове обладнання їдалень призначене для доведення кулінарних виробів до готовності, розігріву їх і підтримки необхідної температури. По технологічному призначенню теплове обладнання підрозділяється на універсальне і спеціалізоване. Підведення підсумків вивчення першого питання. Правила експлуатації і техніка безпеки теплового обладнання. Роз’яснення студентам правил експлуатації і техніки безпеки теплового обладнання. Монтаж повинен здійснюватися кваліфікованими фахівцями відповідно до рекомендацій керівництва заводу-виготовлювача. Поблизу теплових апаратів вивішуються інструкції по експлуатації і мірам безпеки. Кожна одиниця обладнання закріплюється за певною особою. Підведення підсумків вивчення другого питання.   Висвітлюю слайди. Роз’ясняю студентам призначення, технічні характеристики, загальну будову теплового обладнання. Доповідь супроводжую показом слайдів. Слухачі конспектують основні положення навчального матеріалу. Розповідаю студентам правила експлуатації і техніки безпеки теплового обладнання. Доповідь супроводжую показом слайдів. Слухачі конспектують основні положення навчального матеріалу
ІІІ. Заключна частина. Оцінюю теоретичні знання студентів, оголошую оцінки. Нагадується тема заняття, досягнення мети заняття, результат отриманий в ході заняття. Підводяться підсумки, оголошуються оцінки, задається завдання на самостійну роботу. Оголошується тема наступного заняття. Нагадати тему заняття та її актуальність Оголошую оцінки, відмічаю кращих та недоліки, ставлю завдання на їх усунення. Відповідаю на запитання. Даю завдання на самостійну роботу.

Завдання на самостійну роботу:

 

1. Законспектувати з Руководства по эксплуатации оборудования столовых воинских частей. – М. Воениздат 1980 р. немеханічне обладнання, посуд, інвентар їдалень військових частин.

2. Вивчити з Руководства по эксплуатации оборудования столовых воинских частей. – М. Воениздат 1980 р. немеханічне обладнання, посуд, інвентар їдалень військових частин.

 

Старший викладач кафедри військової підготовки О.І.Господинчик

 

«___» __________ 201__ р.