І. Мотивація. ü Привітання. Повідомлення теми уроку
ü Привітання. Повідомлення теми уроку.
ü Фонетична зарядка .
Zahlreim.
1,2,3 – rische, rische, rei.
4,5,6 - rische, rische, rex.
II. Основна частина уроку.
ü Мовна розминка.
~ Wir wiederholen die Zahlen. / Учні рахують хором, потім по одному.
ü Робота з картками .
~ Was fehlt?
~ Rate mal! / Вчитель показує картку зворотною стороною, учні відгадують, що зображено.
~ Beantworte die Frage. / Вчитель показує картки і вказує на того, хто повинен називати.
ü Робота з підручником.
St 23, Übung 1.
~ Hör zu und zeige die Bildkarte.
ü Фізкультхвилинка з музичним супроводом.
Wir springen als Hasen im Wald,
Wir gehen als Katze im Haus,
Wir fliegen als Fliegen,
Wir rechnen als Sie.
ü Робота в парах.
~ Відпрацювання діалогів . Один в парі показує картку і ставить питання, інший відповідає. Потім навпаки.
- Was ist das?
- Das ist mein Ball.
III. Рефлексія.
ü Робота в групах.
~ Вибирається ведучий, який показує картки і ставить питання учасникам групи.
~ Підсумки уроку.
Ihr habt heute aktiv gearbeitet. Ich bin sehr zufrieden.
Die Stunde ist zu Ende.
v
Stunde 9. Farben / Кольори
Мета:
- вивчити назви кольорів, вчити характеризувати предмети ;
- тренувати дітей працювати у парах і групах;
- розвивати навички аудіювання та усного мовлення;
- сприяти розвитку зацікавленості у вивченні іноземної мови.
Тип уроку: комбінований.
Вид (форма) уроку: урок з елементами гри.
Завдання
Навчальні:
ü відпрацювати мовленнєві зразки з теми уроку;
ü розвивати навички сприймання на слух та відтворення звуків і слів іноземної мови;
ü вчити стежити за презентованою інформацією і відтворювати мовленнєві зразки, наслідуючи вчителя;
ü розвивати навички діалогічного мовлення, роботи в парах і групах;
ü формувати вміння працювати з книжкою.
Розвиваючі:
ü розвивати мову дітей, працюючи зі словом, словосполученням, реченням під час виконання вправ по темі;
ü розвивати вміння семантизувати слова з опорою на картинки;
ü розвивати пам'ять, увагу і логічне мислення.
Виховні:
ü виховувати позитивне відношення до вивчення німецької мови;
ü виховувати ввічливість, толерантність;
ü вчити об’єктивно оцінювати діяльність однокласників.
Загальноосвітні:
ü розширювати загальний і філологічний кругозір дітей;
ü розвивати пізнавальний інтерес у учнів.
Обладнання :підручник, друкований робочий зошит, унаочнення по темі, кольорові олівці, CD програвач.
Хід уроку