II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Повторення раніше вивченого.
а) Гра «Перекладач»
- I’ll name the phrase and you must translate into English.
б) складання діалогу
- Let’s speak each other. We’ll make up a dialogue.
в) повторення слів по темі «Цифри»
- Count from 1 to 10.
- Show me four, two, five, one, seven, nine and etc.
г) робота з фото.
- You bring a photo of your family. Who can name the members of family.
(Виходять до дошки і називають This is my father.)
Введення нових ЛО.
а) семантизація слів.
- Look at the blackboard. You have got a mother, a father, a sister and a brother. They have names.
- And now listen to me.
(вводю слова we, he, she, her, his, kind, nice, happy)
б) фонетичне опрацювання
в) фізхвилинка.
Hands up,
Hands down.
Hands on hips,
Sit down.
г) робота з карткою.
- Look, match and say.
Розвиток навичок мовлення.
а) робота в парах.
- Look at each other and say where is his (her) thing.
б) гра «Name…
- Look at me. I’ll show a child and you must say his/ her name.
Example: His name is Oleh.
Her name is Al’ona.
-And say names of his parents.
в) робота з підручником.
Ex. 3 p. 19
4. Вивчення вірша.
а) читання вірша вчителем
ex. 2, p. 18
б) пояснення незнайомих слів
Paul- Пол (імя)
Paula - Паула (імя)
large - велика
love - люблю
them - їх
very much - дуже
с) вивчення вірша
- Listen to the first column and repeat after me.
- Listen to the second column and repeat after me.
- And now let’s tell all the rhyme.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
- At home you must say in English what names of your parents.
2. Підведення підсумку уроку.
- What did you do at our lessons?
- What tasks did you like most of all?
- Say in English «гарний»
« добрий»
«щасливий»?
УРОК 9 Дата: ___________
Тема: Моя родина. Узагальнення вивченого по темі.
Мета: активізувати лексичний матеріал теми; ввести та відпрацювати в мовленні слова: aunt, uncle, granny, grandpa, cousins; вчити будувати короткі висловлювання відповідно до ситуації мовлення; удосконалювати навички іншомовного мовлення.
Розвивати мовну здогадку, фонематичний слух, навички каліграфічного письма.
Виховувати повагу до членів своєї родини.
Обладнання: тематичні малюнки, флеш – картки, картки для самостійної роботи, проектна робота.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання
- Let’s greet each other with such words.
How do you do!
How do you do, too!
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична розминка
(див. урок 8)
б) мовна розминка
- Подивіться уважно на малюнки. Кого ви там бачите? (собачок, пташок, мишок, котиків)
- Ці тварики принесли з собою цікаву лічилку.
Funny numbers
One, one, one, little dogs run,
Two, two, two, cats see you,
Three, three, three, birds on the tree,
Four, four, four, rats on the floor.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Повторення раніше вивченого
а) гра «Передай іншому»
- Давайте пограємося. Перший учасник називає слово українською мовою і називає ім’я того, хто має відповісти. Учасник, якому передали слово називає його англійською мовою, а потім називає своє слово та передає його.
б) робота з роздатковим матеріалом.
- I’ll name the number and you must put down on the desk some thing according to the number.
Введення нових ЛО.
а) семантизація слів
- Look at the picture and listen to me.
An aunt – [a:] – [a:nt] – aunt, is an aunt. This is an aunt.
( аналогічно unсle, granny, grandpa, cousins)
б) фонетичне опрацювання
[a:] – [a:nt] – aunt
[ ] - [ nkl] – uncle, cousins
[ ] - [gr ni] – granny, grandpa
в) гра «Who is this”
3. Вивчення вірша.
- Listen to the rhyme and say what members of family do you hear in it?
- ex 3, p.20
б) фізхвилинка
- Сьогодні цікаву фізхвилинку проведе разом з нами ось це кумедне сердечко. Воно дуже непосидюче. Подивіться, що воно витворяє (демонструю малюнок). Я прочитаю вам про його витівки. Читаючи віршик, показуватиму рухи, про що в ньому йдеться, а ви спробуйте повторити.
I like to skip
I like to skip,
I like to jump,
I like to run about,
I like to play,
I like to sing
I like to laugh and shout.
4. Розвиток навичок говоріння.
а) пояснення вчителя.
- Ми навчилися з вами говорити фразу « У мене є …» . А тепер вчитимемося задавати запитання: «Чи у тебе є…?» - Have you got a..?
- Якщо у вас є тітка чи дядько, то відповідаємо: Yes, I have. Якщо немає, то відповідаємо: No, I haven’t.
б) гра «Speak in class»
5. Самостійна робота
а) порахуй, напиши та скажи.
б) Поєднай і скажи
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Підсумок уроку
- What did we do at our lesson?
- What words did you remember?
- The lesson is over.
РОЗДІЛ 2. MY TOYS/ МОЇ ІГРАШКИ
УРОК 10 Дата: ___________
Тема: Мої іграшки.
Мета: презентувати нові слова за темою «Іграшки»; практикувати учнів у їх вимові; опрацювати граматичні структури This is …/ I have got; вчити учнів працювати з підручником; ввести літери англійського алфавіту Aa, Bb;
Розвивати увагу, навички аудіювання, усного мовлення; розвивати дрібну моторику рук; вміння спів ставляти та порівнювати.
Виховувати доброзичливість, старанність, звичку до систематичної розумової праці.
Обладнання: флеш – картки, тематичні малюнки, ангійський алфавіт, малюнки літер.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання
Міні – діалоги вітання.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична розминка
- Look at the blackboard and name the sounds. Do you know all sounds? (No)
- That’s right. We have two new sounds. Let’s name them after me. [ ] [b]
- Repeat all togther.
б) мовна розминка
- And now spell such rhyme with me.
My Cat
My cat is black,
My cat is fat,
I like my cat,
It is my pet.
3. Повідомлення теми та мети уроку. Мотивація навчальної діяльності.
- At our lesson today we’ll learn a new unit “My Toys”. At this unit you can name the toys which we like most of all and also we’ll begin to learn and write the letters of English alphabet. You will be able to read some words in English.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Введення нових ЛО.
а) семантизація слів
- Children, look at the picture and say what can you see on it? (Toys)
- Do you have toys? OK. Let’s listen to me attentively.
This is an apple. This is a doll (a ball, a dog, a teddy-bear, a bird)
б) фонетичне опрацювання
[ ] – [ pl] – apple, ant
[d] – [dol] – doll, dog
[o:l] – [bo:l] – ball
[ ] – [b d] – bird
[e ] – [tedi be ] – teddy – bear
в) гра зі словами
- I’ll name the picture and you must find the word corresponding to it.
г) гра «Show me”
- You must show me a picture and name it in English. Let’s start.
д) робота з підручником
впр. 3,с.22
2. Фізхвилинка.
(див. урок 9)