Розвиток навичок усного мовлення. 4. Розвиток навичок аудіювання.
Впр. 2,с.35
Впр. 1,с.35
4. Розвиток навичок аудіювання.
- I’ll read the text and you must say what presents children have got to the New Year.
Elephant, bear, car, train, boat, goat
Узагальнення знань
- And now let’s check up your knowledge about the theme “My toys”.
(WB ex 1,2,3, p.31)
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Підсумок уроку
- At home you may greet your relatives with Happy New Year.
- And now say what tasks were more difficult for you.
- The lesson is over.
ІІ СЕМЕСТР
РОЗДІЛ 3. I LOVE NATURE/ Я ЛЮБЛЮ ПРИРОДУ
УРОК 17 Дата: ___________
Тема: Я люблю природу. Літери Nn, Uu
Мета: ознайомити з новими ЛО уроку: a tree, a nest, an egg, a plate, a necklase, an umbrella; практикувати учнів у вживанні даних ЛO; ввести нові літери; вчити будувати запитання Where is /are і давати на нього відповіді.
Розвивати пам'ять, увагу, логічне мислення, усне мовлення та навички каліграфічного письма.
Виховувати любов до природи, ввічливість у взаємовідносинах.
Обладнання:картки літер, тематичні малюнки с.38, картки для роботи в парах.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання
- Dear, children! I am glad to see you. I think you had a good rest and you are ready to work.
- First of all let’s greet each other.
How do you do, children?
How do you do, teacher?
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична розминка.
- OK. Let’s train our tongues.
- Look at the blackboard and who can name the sounds
(звуки на сніжинках)
б) мовна розминка
- And now let’s regard phrase and words which we learned in the first term.
Translate into English.
Як тебе звати?
Скільки тобі років?
Звідки ти?
Як твої справи?
Я маю багато іграшок.
3. Повідомлення теми та мети уроку.
- Well done. And now we can begin to learn new words and letters.
- At our lesson today we’ll start new unit “I love nature”. We get to know new words and learn the next letters of English alphabet. At the end of this lesson we’ll use questions “Where is/are…” and give answers on them.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Введення нових ЛО
а) семантизація слів
- Look at the picture and listen to me.
This is a tree. (a nest, an egg, a plate, a nut, a necklace, an umbrella)
б) фонетичне опрацювання.
в) закріплення ЛО
- First of all I’ll show a picture and you must name it.
- And now say that these things are very much.
A tree – trees
A nest – nests
Розвиток мовлення.
- Let’s work in pairs. You have a card.
- I’ll ask you where is an necklace? And you must answer: it is under the tree.
(див. РЗ впр 2 с.32)
3. Аудіювання
а) слухання вірша
- Listen to the rhyme and say how many eggs are mentioned in it.
Ex. 2 p. 38
б) перевірка розуміння прослуханого
- Listen to once more and colour eggs according to the rhyme.
4. Ознайомлення з новими літерами.
а) введення літер
- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.
[n] – N is for nine, ninety and ninety nine.
Children, how much is ninety and nine.
[n] – N n
[ ] – I like to run out in the sun.
It’s such a fun to run! To run!
[ ] - Uu
б) написання літер в повітрі
в) написання літер в друкованому зошиті.
- Open your copybooks and write down one line of letter N n / U u.
Розвиток навичок читання.
- Open your books at page 39 ex. 5
- Listen to me and then read the word oneself.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- OK. Tell me please what new material did you learn at our lesson?
- What does the phrase mean “Where is a cat?”
- What letter is it?
- Well done. The lesson is over.
УРОК 18 Дата: ___________
Тема: Cвіт навколо. Дієслово can. Прийменники місця.
Мета: активізувати ЛО попереднього уроку; удосконалювати навички вживання даних ЛО у своєму мовленні; ввести модальне дієслово can; вчити учнів будувати речення з даним дієсловом; формувати вміння учнів вживати прийменники місця;
Розвивати навички виконання простих інструкцій; навички усного діалогічного мовлення та аудіювання; дрібну моторику рук.
Виховувати зібраність, дисципліну та комунікативність (уміння працювати в команді).
Обладнання: малюнки до прийменників місця, картки літер, казкові герої: жаба, медуза.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
- Let’s regard our greetings.
How do you do, children!
How do you do, teacher.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Today we are going to learn new letters and make up sentences with modal verb “can”. You’ll also practice in using prepositions of place.
- But you’ll do this with our guests. It’s a frog and … you’ll know later.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- Look at our frog. It brings us the balloons. But they are unusual. There are many different sounds, let’s name them.
(називають)
б) мовна розминка
- Listen to and repeat the poem and translate the words which we learned on our last lesson.
A bird, bird, bird
In a tree, tree, tree
Four eggs, eggs, eggs
In a nest, nest, nest.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Введення прийменників місця.
а) пояснення вчителя
- Look at the blackboard. Who can you see?
- Say where is the cat?
- If we want to say «на», we’ll use the preposition “on”. If we want to say «У», we’ll use “in”. If we want to say «під», we’ll use “under”. Look at the frog and say where is it?
б) робота з підручником
- ex 1, p. 40.
- Work in pairs. Ask and answer.
2. Ознайомлення з дієсловом can.
а) пояснення вчителя
- Our frog can do many different actions. Look at it.
(демонструю дії)
- Who can translate in Ukrainian what does it do.
(hop, jump, run, walk)
б) виконання команд
- ex 3, p.40
- Listen, do, say.
в) фізхвилинка
- Під час подорожі важливо підтримувати гарну фізичну Наша жаба- мандрівниця знає про це якнайкраще. Вона завжди встигає і зарядку зробити, і побачити всі цікаві місця країни, у якій перебуває. Послухайте її корисні поради і виконайте рухи.
Fly by plane to mountains,
Swim into the sea,
Run to city fountains,
Jump from tree to tree.
And across our country
Go everywhere with me.
Розвиток навичок письма.
а) введення літер
- And look it is our new guest. It is a jellyfish. It wants to learn with you its favourite letters. Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.
[dз] – Give me an orange, orange, orange
I don’t like eat porridge, porridge, porridge.
[dз] – J j
[kw] – Q q is quiz, queen, squirell.
[kw] – Q q
б) написання літер в зошиті.
- Open your copybooks and write down one line of letters Qq and J j.
Розвиток навичок читання.
а) бесіда
- Let’s sound the letters. Look at the alphabet.
- Remember: letter – combinations qu – [kw]
б) читання слів
- впр. 6 р.41
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
- OK. At home you tell your parents what can you do in English.
- And now say what letters did you learn? Translate the sentence « Я вмію плавати».
- Do you like the lesson?
- The lesson is over.
УРОК 19 Дата: ___________
Тема: Тварини. Can у запитаннях. Літера Ll, Mm.
Мета: активізувати лексичний матеріал попереднього уроку; ознайомити з новими ЛО: a tiger, a lion, a monkey, a giraffe, a dolphin, big, small, tall, the Zoo; практикувати учнів в їх вживанні; вчити будувати запитання типу Can you…?, Is it …? та давати на них відповіді; ознайомити з новими літерами англійської абетки.
Розвивати увагу, пам'ять, іншомовну вимову, навички читання, усного мовлення.
Виховувати бережливе ставлення до природи.
Обладнання: малюнки тварин, зоопарк, картки літер, друковані зошити, відео.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання
(див. урок 18)
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- At our lesson today we’ll go to the zoo. There are many different animals. You’ll learn how they’re named in English. And also we get to know two new letters of English alphabet.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична розминка
- But we can go to the zoo only when we train our tongue.
- Our sounds are on the bananas because the animals like them very much.
(на бананах звуки)
б) мовна розминка
- OK. First of all say me please how are you today.
- If we go to the Zoo let’s regard what can you do.
( виконують імітаційні рухи, називаючи англійською мовою: I can run.)
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Введення нових ЛО
а) семантизація слів
- Watch TV. There is the Zoo on the TV, the first animals is a tiger.
[ai – ai – ai] – [taiga] – tiger – is a tiger – is a big tiger – This ia a big tiger.
б) гра «Name the pictures”
- Look at the picture and name the picture. And say what these animals can do.
Розвиток мовлення.
а) пояснення вчителя
- If you want to ask the question «Є це жираф» we’ll say “Is it a giraffe?”. The answer is «Так./ Ні» - Yes, it is./ No, it isn’t.
б) робота в групах
- Let’s unit into the groups. Work in groups.
- You have a card. I’ll read questions and you must find the right answer.
(A. Nesvit WB 4, p. 39)
3. Фізхвилинка.
4. Введення нових літер.
а) введення нових літер
- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.
[l] – Little Bill, sit still
Sit still, little Bill
If you sit still, little Bill,
Jimmy Nill will bring you to big bill.
[m] – Miss, miss, little miss, miss
When she misses, she misses like.
б) написання літери в друкованому зошиті.
Розвиток навичок читання.
а) робота з алфавітом
- Look at the alphabet. And first of all let’s sound the letters which we learned at our last lesson.
б) робота з підручником
- ex 5, p. 44
- Look and say. I’ll read and you follow me and repeat after me.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
- Well done. And now say what letters did we learn?
- Where did we go at our lesson?
- Translate into English «тигр», «лев», «жираф».
- Ok. At home you can tell your parents what animals did you see at our zoo.
- The lesson is over.
- Good- bye!
УРОК 20 Дата: ___________
Тема:Світ навколо.Я вмію плавати.
Мета:Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.
Ознайомити учнів із новими Л0 та закріпити їх уживання в усному мовленні. Практикувати учнів у вживанні дієслова «сап» в усному мовленні. Продовжувати розвивати вміння діалогічного та монологічного мовлення. Повторити вивчені раніше літери. Ознайомити учнів із літерами Vv,Zz навчити їх писати. Розвивати навички письма. Навчати учнів читання. Тренувати увагу й пам'ять. Виховувати позитивне ставлення до спорту.
Обладнання:Підручник, робочий зошит, картка для гри, картки з літерами
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Stand up, please! Good morning!
T: How are you?
Ps: Fine, thank you.
T: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Тoday we’ll speak about what can we do. We revise the words which we learned at our last lesson. We’ll play the games and make up the dialogues. Today we’ll also learn two new letters of English alphabet and try to write them in your copybooks. And also we’ll learn to read in English.
- Let's start our lesson.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- Look at the blackboard and say what can you see? (letters and sounds). OK. Let’s match the letter to the following sounds. Who wants to be the first?
б) мовна розминка
- Повторення вірша (с. 43).
- Гра «Yes/No!».
Look at the picture. I’ll guess one of them and you must find it and name. Ask questions and you guess it.
Рх: Is it a dolphin?
Т: No, it isn't.
P2: Is it a tiger?
T: No, it isn't.
P3: Is it a lion?
T: Yes, it is.
P4: Is it a giraffe?
P3: No, it isn't.
P5: Is it a dolphin?
P3: Yes, it is.
Pe: Is it a tiger?
P5: No, it isn't...
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
а) введення нових ЛО
Впр. 1 (с. 45)
- Open your copybooks at page 45. Listen and repeat. Today we’ll learn to say what we can do.
- What can the girls do? (Бігти) Well done. In English “Бігти” – run. Repeat after me. I can run. She can run.
(аналогічно слова swim, climb, jump, play)
б) закріплення ЛО
- Stand up! And do the commands. I’ll name them and you must do.
- Let’s start.
2. Розвиток навичок аудіювання
а) бесіда
- At our last lesson we learned the animals. Look at the picture and say what is it?
б) етап аудіювання (впр 2,с.45)
- I’ll say the sentences what the animals can do and you must put the numbers in order.
( на дошці малюнки мавпи, риби, ведмедя, лева. Зачитую речення з вправи,учні ставлять у зошити номер того малюка, який описую)
в) взаємоперевірка
- Look at the answers on the blackboard and correct your mistakes.
3. Навчання діалогічного та монологічного мовлення.
а) Гра «Yes/No!».
Показую картки із зображенням тварин і ставлю запитання. Наприклад:
Т: Can monkeys run? Ps: No!
T: Can monkeys jump? Ps: Yes!
T: Can monkeys climb? Ps: Yes!
T: Can giraffes climb? Ps: No!..
б) Bnp. 6 (c. 47).
- Go to the blackboard and say in English what can you do.
4. Фізкультхвилинка з одночасним закріпленням лексики.
-Let’s exercise, p.45.
5. Повторення літер.
a) Гра «Перша літера».
- Listen to the words and say what the first letter in them.
Bear, cat, dog, frog, apple, monkey and etc.
б) Гра «Напиши літеру».
Ланцюжком виходять до дошки й записують вивчені літери.
6. Подання літер:Vv, Zz.
1) ознайомлення учнів з літерами Vv, Zz
[v] – V is in five and also in seven,
It is in twelve and in eleven.
_________________
_________________
_________________
[ z] – Z is for in the Zoo. Let’s go to the Zoo.
I like to go to the Zoo. An you?
An elephant lives in the Zoo,
In the Zoo, in the Zoo!
A zebra lives there, too,
In the Zoo, in the Zoo.
_____________________
_____________________
_____________________
2) Впр. 4 (с. 46).
Демонструю на дошці, як правильно писати літери Vv, Zz, а потім пропонує дітям «написати» їх у повітрі.
7. Навчання читання.Впр. 5 (с. 46).
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Підведення підсумків уроку.
Т: Скажіть, будь ласка, чи сподобався вам сьогодні урок? Що вам сподобалося більше за все? Чого ви навчились?
2. Закінчення уроку.
- Goodbye, children!
Ps: Goodbye!
УРОК 21 Дата: ___________
Тема: Пори року. Літери Ww, Xx.
Мета: повторити й активізувати лексичний матеріал теми; ознайомити учнів з новими ЛО і закріпити їх у вживанні в усному мовленні; практикувати учнів у вживанні дієслова can; повторити раніше вивчені літери; ознайомити учнів з літерами Ww, Xx та навчити їх писати;
Розвивати увагу, пам'ять, техніку читання та навики каліграфічного письма.
Виховувати любов до природи, естетичні смаки.
Обладнання: малюнки пір року, картки зі словами, картки для роботи в групах, тематичний малюнок для аудіювання, аудіо та відео записи по темі уроку, літери, алфавіт, «об личка»
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МАТЕРІАЛУ.
1. Привітання
(звучить мелодія)
- Children watch the video. At our lesson Miss Poppins comes to see us. She wants to greet us.
- Listen to her attentively.
- And now smile to each other and saying “Good morning”
2. Повідомлення теми та мети уроку.
- Today at our lesson we’ll continue to practice in using the model verb “can”, learn new words about theme “Seasons” and Miss Poppins will acquaitance you with new letters Ww, Xx.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична зарядка
- Look at the blackboard and listen to the story. Our Mr Tongue likes to travel very much. And he makes travelling around the world. When he starts to travel it was autumn (звуки на листочках) [ o – o – o], [w – w – w]. Then it was winter(звуки на сніжинках) [ s- s –s ], [h – h – h]. After winter comes spring (звуки на крапельках дощу) [ p – p –p ], [f – f –f ]. And then our favourite season - summer (звуки на яблучках) [ d3 –d3 – d3].
б) мовна розминка
- And now listen to the song and say how are you. Tick the lines to the following faces.
___________________________________________________
___________________________________________________
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Повторення раніше вивченого
а) робота в парах
- You have a card. Your task is to match the capital letter with small letter.
Q n J u N l U m L q M j V z Z v |
б) розвиток навичок усного мовлення.
- Look at the pictures and name them.
- And now match pictures with words what animals can do.
It can climb run swim jump.
Фізхвилинка.
2. Ознайомлення та закріплення нових ЛО.
а) семантизація слів
- Look at the picture and listen to me.
Winter – [w – w – w] – winter – is winter – This is winter.
Spring - [ ] – spring – is spring –This is spring.
Summer – [ ] – summer – is summer – This is summer.
Autumn – [ o: - o: - o:] – autumn – is autumn – This is autumn.
б) гра «Match and say»
- OK. Children and now match and say what trees must be grow at these houses.
(WB A. Nesvit p.42)
в) робота в групах
- You have letters and you must put the letters in order.