Розвиток навичок усного мовлення.
а) пояснення вчителя
- Коли запитуємо: What is this? і це неживий предмет, то даємо відповідь фразою: It is a …
б) практикування у вживанні ГС.
- Look at the picture and answer my questions.
- What is this? – It is a doll.
Розвиток навичок письма.
а) введення літер
- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.
[ ] The black cat sat on a mat.
The black cat is fat.
Sound [ ] match letter Aa.
- Open your copybooks and write down the first line.
_______________________
_______________________
_______________________
[b] A big black bug bit a big black bear
A big black bear bit a big black bug.
______________________
______________________
______________________
б) робота на картках
- Circle, colour and say.
( ex1, p.17 WB О.М. Павліченко)
5. Закріпленя вивченого матеріалу.
(шляхом вивчення вірша)
- Look at the picture and listen to me.
I have got a ball
Ann has got a doll
Jim has got a plane.
Bob has got a train.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Підсумок уроку.
- At home you may say your mothr what toys have you got in English. And write down a line of letters Aa and Bb.
- What did you learn at our lesson? What letters did you learn?
- Say in English «Це лялька. Це м’яч.»
- The lesson is over.
УРОК 11 Дата: ___________
Тема: Мої іграшки.
Мета: повторити і закріпити матеріал попереднього уроку; ввести назви іграшок: a car, a cat, a kite, a frog; практикувати учнів в їх вживанні; удосконалювати навички будувати речення за допомогоюструктур I have got …/ This is ..; ознайомити учнів з новиви літерами Cc, Dd.
Розвивати увагу, мовну здогадку, навики каліграфічного письма та дрібну моторику рук.
Виховувати комунікативність (вміння працювати в команді), формувати доброзичливість, толерантність.
Обладнання:тематичні малюнки, картки літер, робочі зошити.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.
1. Привітання.
2. Уведення в іншомовну атмосферу.
а) фонетична розминка
- Одного разу у Mr Tongue був чудовий настрій. Надворі світило сонечко, співали пташки: [vi: - vi: - vi:] . Mr Tongue вирішив зробити зарядку. Спочатку він покректав трішки: [k –k – k] , потім легенько підстрибнув [t – t – t], потім трохи сильніше: [d – d – d]. Далі він виглянув у двір і уважно оглянув зовні вхідні двері (язик рухається по зовнішній лінії губ). Ще раз послухав, як співають пташки, і побіг купатися.
б) мовна розминка
- Repeat after me.
Balls and dolls
Dolls and balls
I have got
Many toys.
- Repeat altogether.
-OK. Tell me, please what names of toys do you hear in this rhyme.
3. Повторення раніше вивченого.
а) самостійна робота
- You have two minutes to do the task. Match and say.
A a [ b]
B b [ ]
б) робота з малюнками
- I’ll name the picture if you agree with me you’ll write down “+” in your copybooks, if you don’t agree you’ll write down “-“.
- Let’s start.
It is a bird. (+)
It is a dog. (-)
It is a doll. (-)
It is a ball. (+)
It is a teddy – bear. (-)
It is an apple. (+)
ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ ТА МЕТИ УРОКУ.
- At our lesson today we’ll continue to speak about the toys and learn two letters of English Alphabet. You also can make up sentences with grammar structures: I have got/ this is.
ІІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Введення нових ЛО.
а) семантизація слів
- Look at the picture and listen to me.
[a:] – a car – is a car. It is a car. I have got a car.
(аналогічно a cat, a kite, a frog)
б) фонетичне опрацювання
с) гра «Вкажи..»
д) гра «Назви картинку»
- I’ll show you a picture and you must name it.
And you also say what toys have you got at home.
f) фізхвилинка «Teddy – bear»
2. Вивчення вірша.
- ex. 1b, p.24
Unknown words:
Park – парк sky - небо
Mat - килимок log – болото
(учні повторюють вірш за вчителем)
3. Ознайомлення з новими літерами.
а) введення літер
С – is for cat, come, clock
[k] – c
Hey, diddle, diddle,
Play little fiddle.
Niddle-naddle, naddle – niddle
Play, little fiddle.
[d] – d
б) письмо літер в повітрі.
в) письмо літер в друкованому зошиті
г) робота з карткою
- Match, colour and say.
(WB ex1, p.19)
4. Читання слів.
- впр.5, с.25